Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznese hajdute

OSHEE denoncon tre bizneset që vidhnin energjinë elektrike

Në kuadrin e zbulimit të abuzuesve me energjinë elektrike, strukturat e Task Force të OSHEE, në bashkëpunim me policinë gjyqësore, zbuluan dhe proceduan subjektin...

Lajmet e fundit