Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

biznes

Nishani me biznesin: Ecuria juaj garanton prosperitet

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani zhvilloi mbrëmjen e të premtes një takim me përfaqësues të komunitetit të biznesit e institucioneve në vend. ...

Bien ndjeshëm shitjet për Shën Valentin, çfarë pohojnë vetë bizneset

Një pamje e tillë: me lule, tollumbaca, zemra, në rrugët e Tiranës u bë e zakonshme afër datës 14 shkurt, ku mund të shihje...

Shullazi i kërkon biznesin biznesmenit, ky i fundit shkon te Rama dhe ja përgjigjia që i jep kryeministri sipas Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur një konferencë me gazetarët ku ka folur mbi dekorimet e ish sigurimsave, deklaratat e kryeministrit Rama për Veriun si...

Lajmet e fundit