Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznes i familjes

U arrestua për favorizim të biznesit të familjes së tij, Gjykata merr vendimin E PAPRITUR për ish-drejtorin e Gjirokastrës

Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër caktoi masën ‘’detyrim paraqitje’’ për ish-drejtorin e Agjencisë së Mirëqenies dhe Kujdesit Social në këtë qark Armand...

Lajmet e fundit