Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bizesmeni durres

Pronar varkash dhe hajdut, jeta e dyfishtë e biznesmenit në Durrës(EMRI)

Një pronar varkash në plazhin e  Durrësit është arrestuar nga Policia pasi ka vjedhur çantën e disa pushuesëve kosovarëve, si dhe është zënë me...

Lajmet e fundit