Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bizense

‘Alarmi po kumbon gjithnjë e më fort’, Thirrja e Tabakut për bizneset: U mbytët në taksa dhe gjoba, protestoni

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka takuar pronarët e bizneseve në rrugën e Kavajës dhe ata në tregun çam. Sipas Tabakut, të gjithë...

Lajmet e fundit