Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bixhoz

KYÇ vajzën 2-vjeçare në makinë dhe shkon të luajë bixhoz, arrestohet 45-vjeçari

Një 45-vjeçar është bërë temë dite në Serbi. Sladjan M. ka përfunduar në prangat e policisë pasi mbrëmjen e kaluar mbylli në makinë vajzën...

Këngëtari turk lë pasurinë në bixhoz: Nëse do të lindja përsëri…

Këngëtari turk Serdar Ortaç ka folur për pendimin e tij më të madh, që është vesi i tij për të luajtur bixhoz. ...

‘Nesër në Kuvend ligji që ndalon bixhozin’, Rama ka edhe një mesazh për opozitën

Kryeministri Edi Rama njofton se ditën e nesërme do të shkojë në Kuvend ligji që ndalon lojërat e fatit. Rama shprehet...

E akuzojnë se luan bixhoz, Ylli Baka ua mbyll gojën të gjithëve me këtë përgjigje

Ylli Baka është një nga këngëtarët më të preferuar të muzikës popullore për publikun shqiptar. Ndërsa mbrëmjen e djeshme ai ishte i ftuar në...

Bixhoz me milionat e vjedhura? Gazetari s’përmbahet ndaj deputetit: “Kanceri në fyt, mishi tu pritet copa-copa e tu hidhet qenve…”

Pas qarkullimit të disa fotove gjatë ditëve të fundit, ku deputeti demokrat Astrit Patozi shfaqet në një kazino ulur në një nga tavolinat e...

Lajmet e fundit