Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bitono

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen nënë e bijë

Dy gra përkatësiht 44 dhe 23 vjeç kanë rënë në prangat e policisë në Bitono të Italisë, pasi rezultoi se posedonin dhe shpërndanin lëndë...

Lajmet e fundit