Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bitcon

Pastrim parash me ‘Bitcon’, sekuestrohen shuma të mëdha eurosh, procedohen 5 persona

5 persona nga Durrësi, Tirana dhe Kavaja janë proceduar penalisht për pastrim parash në vlerën 1 milion euro. Sektori i Anti-Krimit Ekonomik dhe...

Lajmet e fundit