Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

bisnes

A ia vlen të blesh e ta japësh me qira?! Shtrenjtimi i çmimeve ka rritur kohën e kthimit të investimit

Rritja e shpeshtë e çmimeve të apartamenteve ka rritur vitet e kthimit të investimit nëpërmjet qiradhënies në Tiranë. Dritan Leka, broker në kompaninë “Century...

TVSH dhe rritja e taksave, ja çfarë do bëjnë nesër bizneset

Përfaqësuesit e biznesit të vogël ne vend njoftojnë se nesër nga ora 11 deri në orën 12 do të ulin qepenat, duke mbyllur kështu...

Lajmet e fundit