Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biskota

Klodiana Shala plas SKANDALIN: Ja çfarë hamë ne

Sportistja dhe altletja shumë e talentuar shqiptare Klodiana Shala duket se ka mbetur e tmerruar ditën e sotme kur ka parë se në ç’gjendje...

Lajmet e fundit