Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bishnice

Thirrja për ndihmë e banorit: Dëbora po arrin 40 cm, e gjithë zona s’ka drita

Rreshjet e dëborës gjatë 24 orëve të fundit kanë shtuar problemet në vendin tonë, si me qarkullimin e mjeteve dhe me furnizimin me energji...

Lajmet e fundit