Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bishe poltike

‘Presidentin e emëroni dhe e shkarkoni në Whatsapp’, Ralf Gjoni: Meta është ‘bishë’ politike

Deputeti i opozitës së re paralamentare, Ralf Gjoni i është drejtuar nga kuvendi deputetëve socialistë duke i thënë se ata recitojnë mesazhet e kryeministrit...

Lajmet e fundit