Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bisha nga lindja

Çmendet moti, dëbora zbardh plazhet e Shqipërisë (Foto)

Moti i acartë prej ditës së djeshme ka përfshirë të gjithë kontinentin europian dhe vendin tonë duke rikthyer reshjet e borës dhe temperatura nën...

Lajmet e fundit