Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bisedimet me serbine

Erdogan mbështet bisedimet Kosovë-Serbi: Çdo marrëveshje e tyre, e pranueshme për ne

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan mbështet çdo marrëveshje të mundshme të arritur midis Kosovës dhe Serbisë. Në një intervistë për...

Kryeministri i Kosovës, Haradinaj i ashpër për bisedimet me Serbinë: Kush shkel vijën e kuqe…

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha të premten se kushtetuta e vendit është vija e kuqe në bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë....

Lajmet e fundit