Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bisedim

BERISHA: Dëgjohen duke biseduar në një lokal, tone të larta midis Tahirit dhe ish-deputetit të PS

Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që ka ardhur në inboxin e tij. Qytetari digjital ka treguar se...

Lajmet e fundit