Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

bisede

“S’e mendoja që do vishja kostum”, Rama tregon si e ka ndryshuar politika: Kam patur vath në vesh, edhe dhëmbët i kisha origjinale, jo...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjatë vizitës në Kosovë është ndalur edhe në Universitetin e Prishtinës aty ku ka zhvilluar një bisedë më...

Takim me Erdoganin, Vuçiç zbulon pjesë nga biseda: Më tha se është e rëndësishme të arrihet një zgjidhje kompromisi me Kosovën

Presidenti serb, Aleksander Vuçiç ka udhëtuar për në Turqi ku është takuar me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Bëhet me dije se tema mes presidentëve...

“Po më vret”, Armina Mevlani në “hall të madh”, tregon problemin që ka me gjoksin

Armina Mevlani është duke shijuar pushimet në bregdet, ku vahzdimisht poston foto nga vendet që ajo ka zgjedhur për të pushuar. Së fundmi blogerja ka...

Në krizë për ushqime, Kim Jong Un i “përulet” Bidenit: Jemi gati për dialog

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un së fundmi ka thënë se është i gatshëm për dialog me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Ky...

Rama mbërrin në Vlorë orët e vona, me kë bisedoi ‘kokë më kokë’ (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Vlorë mbrëmë orët e vona, teksa sot Partia Socialiste mbyll fushatën në këtë qytet. Pas...

Zgjedhjet e 30 qershorit, ministri i Jashtëm italian telefonon Ramën dhe Bashën: Të shmanget dhuna

Ministri i Jashtëm italian Moavero Milanesi ka telefonuar kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD, Lulzim Basha.  Mësohet se ky i...

‘Uuuuuu, mos dalsh më për t’keq’, ish-ministri publikon bisedën me një deputet

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar sot në rrjetin social Facebook një 'bisedë' të shkurtër me një deputet. Manjani nuk...

Basha takon ministrin gjerman, zbardhet fokusi i bisedës

Ministri i Jashtëm Gjerman Heiko Mass ndodhet në Tiranë për një vizitë zyrtare. Kreu i PD, Lulzim Basha e ka pritur...

Rama ia u bën të qartë kuksianëve: Varfëria nuk kurohet me kamomil, preferoj të më shajnë

Kryeministri Edi Rama në lidhjen live me kuksianët, për të biseduar për taksën e vendosur në Rrugën e Kombit, ia u bëri të ditur...

Lajmet e fundit