Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biseda

Përplasja me Ramën dje/ Mero Baze zbardh bisedën me Ditmir Bushatin: Nuk BESONTE që do bëheshin zgjedhjet. S’më la gjë pa thënë mua…Valdrin Pjetrin...

Mbledhja e kryesisë së PS ditën e djeshme është shoqëruar me debate të forta mes ish-ministrit Ditmir Bushati dhe kryeministrit Edi Rama. ...

‘Kena mujt na dy me shkëlqu bashkë’, Majk publikon mesazhet private

Reperi i njohur Majk është një nga më të pëlqyerit e kohës dhe këngët e tij janë bërë hite të momentit. ...

‘Mediat vënë gjoba’ Rama tregon bisedën në telefon me biznesmenin: Na mbytën, na bënë copa…

Kryeministri Edi Rama teksa ndodhet në Lezhë, ka vizituar këtë mëngjes një biznes të përpunimit të fruta-perimeve në fshatin Pllanë.  ...

‘Më pyeti për Kosovën’, Berisha zbulon bisedën me ish presidentin Bush: Si iu përgjigja

Ish-kryeministri Sali Berisha në foltoren e Kuvendit kujtoi një bisedë me ish presidenti Goerge W Bush, kur ky i fundit vizitoi Shqipërinë. ...

Publikohet biseda e Getinjos me nënën që e kritikon: Ti s’je mirë

Reperi Getinjo është një ndër më të pëlqyerit në rrethin e këngëtarëve për të rinjtë. Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku...

“Çokollata” dhe “kaçkavall”, PËRGJIMET telefonike fundosën trafikantët me 1.6 ton drogë, zbardhet biseda e shqiptarit me bullgarin

Përgjimet e telefonave fundosën bandën e kapur me 1.6 ton drogë, të cilën po e trafikonin nga Shqipëria drejt Greqisë. Ndonëse...

“Nuse e çmendur”, Luana zbulon bisedën me Marinën pak para dasmës

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi do të kurorëzzojnë në martesë lidhjen e tyre 4-vjeçare. Dasma e çiftit do...

Mediat në Maqedoni dhe Shqipëri publikojnë si të vërtetë çmendurinë e “Opozitës”, Ermira Mehmeti bisedë erotike me deputetin e PS

Portali “Opozita.com” ia ka arritur qëllimit që të përhapë në disa portale mashtrimin se gjoja ka zbuluar një bisedë erotike mes deputetes shqiptare në...

Raundi i ri i bisedimeve Kosovë-Serbi nën klimën e tensionit në Prishtinë

Zyra e shefes së politikes së jashtme të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, tha të hënën se takimi i radhës ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Isa...

Zbardhet biseda telefonike e vrasësit me vëllezërit para se të kryente masakrën në Shkodër

Policia ka zbardhur bisedën e fundit telefonike mes autorit Esat (Aleksandër) Dushaj me dy vëllezërit Shkami, përpara se të ndodhte masakra. Siç...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone