Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BIS

Ankimoi vendimin për izolimin e Shullazit në ’41 BIS, avokati liston arsyet: Klienti ka punuar në burg dhe ka sjellje të mirë, por në...

Avokati i Emiljano Shullazit, Vladimir Meçi ka ankimuar vendimin për izolimin e klientit të tij në qelinë e posaçme '41-bis'. Në...

Lajmet e fundit