Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

birre me inicialet e hitlerit

18.88 euro një birrë me kode naziste dhe inicialet e Hitlerit! Nis hetimi në Gjermani

Nën emrin "Deutsches Reichsbräu", në tregun e Burgenland, Gjermani janë nxjerrë në në shitje shishe birre me simbole naziste.   Shkronjat...

Lajmet e fundit