Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

birra shqiptare

Studimi, shqiptarët nuk i preferojnë birrat, të fundit në Ballkan

Shqipëria nuk hyn tek vendet birrëdashëse dhe këtë e tregojnë shifrat e konsumit për frymë, ku vendi ynë rezulton ndër të fundit në rajon...

Qytetari gjen tapën e shishes brenda birrës të pahapur shqiptare (Video)

Një qytetar pretendon se ka gjetur tapën e e shishes së birrës në brendësi të shishes së pahapur që kishte porositur. ...

Lajmet e fundit