Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

birra e lazaratasit

Latifi nga Lazarati krijoi këtë birrë amerikane që mban emrin e tij (Foto)

Kjo birrë që shihni në foto është krijuar nga një lazaratas me emrin Latif. Birra ka një shje të veçantë, mjaft origjinale dhe pritet...

Lajmet e fundit