Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

birra corona

Koronavirusi ‘nxjerr nga loja’ birrën Corona: Ndalohet prodhimi i saj në të gjithë botën

Birra Corona ka marrë një "goditje" të rëndë dhe ndoshta të 'padrejtë' pasi pandemia e koronavirusit COVID-19 është përhapur në të gjithë botën. ...

Pronari i birrës Corona bën gjithë fshatin e tij milioner, i jep çdo banori nga 2 milion dollar

Sikur të mos ishte e mjaftueshme që krijoi një nga birrat më të shijshme për të shuar etjen e çdokujt në botë, pronari i...

Lajmet e fundit