Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biresoi

Disa vite më parë birësoi Alteon, flet moderatorja: Kam hequr dorë nga martesa…

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora para 4 vitesh guxoi të birësonte një djalë të vogël, i cili quhet Alteo, ndonëse ishte beqare....

Lajmet e fundit