Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biresimi

Marrëveshje për birësimet ndërkombëtare mes Shqipërisë dhe San Marinos

Sekretari i Shtetit për Punë të Jashtme në San Marino, Pasquale Valentini, është takuar sot me drejtorin e Autoritetit Qendror për birësimet në Shqipëri,...

Lajmet e fundit