Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biresimet

Marrëveshje për birësimet ndërkombëtare mes Shqipërisë dhe San Marinos

Sekretari i Shtetit për Punë të Jashtme në San Marino, Pasquale Valentini, është takuar sot me drejtorin e Autoritetit Qendror për birësimet në Shqipëri,...

Lajmet e fundit