Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bipolare

Këngëtarja më në fund e pranon: Jam BIPOLARE

Ajo ka thuajse 17 vite që përflitet për çrregullimet e shpeshta me humorin dhe alkoolin, por kurrë nuk e pranoi që vunate nga një...

Lajmet e fundit