Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bioznesmene

Biznesmenia e suksesshme shkodrane dhe ish kandidatja për deputete e dhënë pas buzuqeve, fotot nga jeta e natës

Biznesmenia e suksesshme, themeluese e "Ana Foundation", dhe ish kandidatja për deputete, Diela Ana Preka duket se është e dhënë pas jetës së natës...

Lajmet e fundit