Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biometrike

Sistemi i sigurisë që përdoret edhe nga Shqipëria mund të përgjohet nga hakerat rusë

Një sistem që analizon gjurmët e gishtave dhe që përdoret nga FBI-ja amerikane dhe 18,000 agjenci të tjera të zbatimit të ligjit, përfshi edhe...

Lajmet e fundit