Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biodiversiteti

Shfaqet në brigjet shqiptare krijesa “aliene”, ekspertët japin alarmin: Kujdes! Është agresive

Gaforrja blu (Callinectes sapidus) po kolonizon ujërat e detit Jon dhe Adriatik, duke u kthyer në rrezik për biodiversitetin vendas. Së...

Lajmet e fundit