Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

binjaket nga patosi

Dy motrat SHKENCËTARE kapin majat në SHBA e Britani, pas Harvardit shkojnë në Oxford: Jemi shqiptare, do ndihmojmë doktorët për të gjetur ilaçin e...

Dy motrat Detina dhe Argita Zalli në vitin 1999 emigruan si shumica e shqiptarëve duke shkuar në Angli. Binjaket nga Patosi...

Lajmet e fundit