Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

binjake

VIDEO/ Genta Ismajli në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e binjakëve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej muajsh ndodhet në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër...

Jo 1, po 2! Georgina Rodriguez në pritje të ëmbël, ajo dhe CR7 do të bëhen sërish prindër

Georgina Rodriguez pret të bëhet sërish nënë. Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos pati deklaruar në tetor të vitit të shkuar se kishte dëshirë të kishte...

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola me tjetër rrëfim rrëqeth: Abortova binjakët, tentova të vras veten…

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola në “Big Brother Vip”, ka treguar dhe detaje të tjera nga jeta e saj. Në një rrëfim ditën e sotme...

Shtatzënë për herë të parë, Genta Ismajli po pret binjakë

Prej disa kohësh në disa medie qarkullojnë lajmet se Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të...

Sekretari amerikan i transportit dhe burri i tij bëhen prindër me binjakë

Sekretari i Transportit Pete Buttigieg dhe burri i tij Chasten njoftuan lindjen e djalit dhe vajzës së tyre. "Chasten dhe unë jemi përtej falënderues për...

“Jeta triumfon”, Sibel dhe Saraj binjakë, pas 40 ditësh arritën të dalin nga kujdesi intesiv, Manastirliu: Kanë fituar betejën e jetës

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka publikuar fotot e binjakëve të cilët pas 40 ditësh në terapi intesive në maternitetin “Mbretëresha...

5 muaj nga vdekja tragjike e foshnjeve në Berat, zbardhet shkaku: Batanija u ka marrë frymën (E PLOTË)

5 muaj pas vdekjes së foshnjeve binjake në Berat është zbardhur se cili ka shkaku i kësaj tragjedie që tronditi mbarë opinionin publik. ...

Vladimir Putin bëhet me binjakë, mediat e huaja: E dashura e fshehtë e Presidentit lindi dhe u zhduk

E dashura e përfolur e presidentit rus Vladimir Putin ka lindur binjakë, sipas raporteve nga Moska. Ish-medalja e artë olimpike...

Si dy pika uji, njihuni me motrën binjake të  Olimpias

Olimpia Smajlaj është kthyer në një nga vajzat më të famshme në Shqipëri. Ajo shoqëron publikun me zërin e saj çdo të shtunë në...

Zjarri ‘përpin’ shtëpinë e familjes shqiptare në Athinë, në gjendje të rëndë dy binjakët 5 vjeçarë

Flakët e zjarrit kanë përfshirë shtëpinë e një familje shqiptare në Athinë. Mësohet se si pasojë e zjarrit kanë mbetur të...

Lajmet e fundit