Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

binjak

Cristiano Ronaldo prezanton “dashuritë e reja” të jetës së tij (FOTO)

Cristiano Ronaldo është bërë përsëri baba, këtë herë me dy binjakë, vajza e quajtur Eva dhe djali Mateo. Përmes fotove në...

Histori e rrallë shqiptare në çdo brez nga një çift binjakësh, rrëfehen dy motrat: Kemi ndjesi dhe parandjenja të njëjta

Ersenilda dhe Alda, dy motra binjake nga Shkodra kanë rrëfyer historinë e familjes së tyre, lidhjen e ngushtë  të dy motrave dhe ndjesitë që...

Si mundet që binjaku i dytë të jetë më i madh se i pari? Rasti i rrallë ndodh në SHBA

Si mund të ndodhë që binjaku që lind i dyti të jetë më i madh se binjaku që ka lindur i pari? Kjo ka...

Këngëtarja shqiptare sjell në jetë binjakët, bashkëshorti e falenderon publikisht

Këngëtarja Teuta Kurti ka sjellë në jetë binjakët, një djalë dhe një vajzë. Kurti dhe bashkëshorti i saj Dardan Luta ka një vajzë më...

Jozef Mengele, “ëngjëlli i vdekjes”, që vrau 2800 binjakë në eksperimente

Shumë vetë thonë, ju s’mund të fajësoni ata që vrasin në përmbushje të urdhrave të marra nga lart. Nëse jeta tuaj ose e familjes,...

Lajmet e fundit