Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biniatta

A provojnë këto dokumente amerikane se Basha e njeh kompaninë Biniatta, dhe po gënjen ‘live’? (Foto)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, ka folur për akuzat e revistës investigative amerikane “Mother Jones”...

Lajmet e fundit