Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bindja

Zbulohen EMRAT: Kandidatët për kryetar Bashkie të Bindjes Demokratike nga Shkodra në Sarandë (LISTA)

Vetëm pak minuta pas mbylljes së afatit zyrtar të dorëzimit të listave për kandidatë kryetar Bashkie dhe këshilltarë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit,...

Lajmet e fundit