Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bindja demokratike

PD apelon vendimin e KAS, reagon Ivi Kaso: Rama ka turp të tregojë emrat e kandidatëve, po manipulohet me logon

Partia Demokratike ka vendosur të apelojë vendimin e sotëm të KAS, që vendosi se në fletën e votimit kandidatët do të jenë të shënuar...

Bindja Demokratike mbyll listat, përfaqësuesi i partisë i dërgon në KQZ

Përfaqësuesi i Partisë Bindjes Demokratike, Fabjan Topollaj, deklaroi se partia e tij i ka mbyllur listat për zgjedhjet e 25 Prillit. ...

‘Bindja Demokratike gati për zgjedhjet e 25 prillit’, Astrit Patozi: Do të garojmë me listë të hapur, ja me kë do të bëjmë koalicion

Zgjedhjet e 25 prillit po afrohen, ndërsa për herë të parë në zgjedhjet parlamentare do të marrë pjesë edhe Bindja Demokratike. ...

Braçe e quajti NDOJËN të lidhur me krimin, anëtari i ‘Bindjes Demokratike’ revoltohet me zv/kryeministrin: Deklarata e tij, e neveritshme (MESAZHI)

Ish-kandidati i Bindjes Demokratike për Bashkinë e Korçës Leonard Olli reagoi i indinjuar ndaj kontestimeve dhe sulmeve të zv/kryeministrit Erion Braçe ndaj prokurorit Arjan...

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës harron humbjen, publikon foto provokuese nga plazhi

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës ka nisur pushimet në këto ditë të nxehta korriku, duke lënë pas humbjen e thellë në zgjedhjet e 30...

Kolegji rrëzoi kërkesat e BD, reagon Patozi: Po zbaton porositë e Ramës për t’i vënë kapak 30 qershorit

Kordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka reaguar për rrëzimin e 5 ankimimeve nga Kolegji Zgjedhor. Mësohet se Kolegji Zgjedhor ka...

Kërkoi hapjen e kutive për 5 bashki, Kolegji Zgjedhor rrëzon Bindjen Demokratike

Kolegji Zgjedhor rrëzon 4 ankimimet e Bindjes Demokratike. Mësohet se Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar padinë e Bindjes Demokratike për bashkinë e...

Zgjedhjet lokale të 30 qershorit, Bindja Demokratike padit KQZ-në

Partia e krijuar së fundmi, Bindja Demokratike padit Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Shkak janë bërë zgjedhjet e 30 qershorit. BD kërkon...

Kandidoi për Bashkinë e Vlorës, Mezini publikon foton PROVOKUESE me bikini: Helm për gjarpërinjtë

ish-kandidatja e Bindjes Demokratike për bashkinë e Vlorës ka publikuar në rrjetet sociale një foto provokuese nga plazhi, shoqëruar me një mesazh thumbues. ...

KQZ kthen kërkesën e Bindjes Demokratike për 30 Qershorin, konfirmon kandidatët e PS-së për Kamzën dhe Korçën

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kthen kërkesën e Bindjes Demokratike, për shpalljen të pavlefshme të votimeve të 30 qershorit në 41 bashki, ku kjo forcë...

Lajmet e fundit