Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

binary

Aksion i madh policor në ‘Call Center’, ky shtet arreston gati 500 punonjës të Forex dhe Binary

Një aksion i madh policor është zhvilluar në 'Call Center'-at ilegalë në Filipine ku janë arrestuar 474 punonjës. Bëhet fjalë për...

Lajmet e fundit