Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

binary trade

Aksion i madh policor në ‘Call Center’, ky shtet arreston gati 500 punonjës të Forex dhe Binary

Një aksion i madh policor është zhvilluar në 'Call Center'-at ilegalë në Filipine ku janë arrestuar 474 punonjës. Bëhet fjalë për...

Policia bastis Call Center-at Forex dhe binary në Shqipëri?

Prej kohësh në Shqipëri operojnë qendra telefonike, “call-center” të fshehura dhe të palicencuara që janë shpallur të paligjshme në një sërë shtetesh europiane. ...

Adoleshenti që punonte në “Call Center” tani është milioner, ja si ia arriti (Foto)

Një adoleshent po bën jetën që ëndërron thuajse çdo bashkëmoshatar i tij, falë vullnetit dhe përkushtimit. Kur Robert Mfune mbushi 16...

Lajmet e fundit