Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bimesia

Mbillen 5 mijë pisha të egra në Goricë, Rama dhe Koka: Rehabilitëm të sipërfaqeve të cunguara

Fondi pyjor në rajonin e Beratit si në shumë zona të tjera të Shqipërisë ka njohur një degradim të pandërprerë gjatë 25 viteve të...

Lajmet e fundit