Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bime narkotike

Mbollën lëndë narkotike në pyll, arrestohen tre persona në Mallakastër

Ditën e sotme policia ka arrestuar tre persona në Mallakastër për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga kanë rënë O. M.,...

MEGA-OPERACION, 4150 punonjës policie kontroll nga ajri dhe toka për bimët narkotike

MEGA-OPERACION, 4150 punonjës policie kontroll nga ajri dhe toka për bimët narkotike në të gjithë Shqipërinë. Operacioni i Policisë së shtetit...

Policia aksion në Tepelenë, asgjesohen rreth 30 mijë bimë kanabis

Në vijim të aksioneve  për goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike ,ditën e sotme është zhvilluar një operacion ,ku u asgjësuan...

Lajmet e fundit