Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bime mjekesore

Mblidhnin bimë mjekësore në Greqi dhe i shisnin në Shqipëri, arrestohen dy të rinjtë

Dy shtetas shqiptarë kanë kaluar kufirin grek fshehurazi. Ata po tentontin të mblidhnin bimë medicinale dhe t'i shisnin në Shqipëri. Sipas...

Lajmet e fundit