Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bime medicinale

Mblidhnin bimë mjekësore në Greqi dhe i shisnin në Shqipëri, arrestohen dy të rinjtë

Dy shtetas shqiptarë kanë kaluar kufirin grek fshehurazi. Ata po tentontin të mblidhnin bimë medicinale dhe t'i shisnin në Shqipëri. Sipas...

Lajmet e fundit