Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bimbashi

Koronavirusi te gratë shtatzëna dhe te bebet, mjeku: Ja cila është zgjidhja e vetme për këtë rast

Mjeku dhe profesori në fushën e gjinekologjisë Astrit Bimbashi ka dhënë informacione sa i përket Covid-19 dhe përhapjes së tij tek gratë shtatzëna e...

Lajmet e fundit