Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bima e heroines

Arben Ristani: Në Shqipëri po kultivohet bima e heroinës

Një avion i rënë në Ishëm një ditë më parë ka ngritur dyshimet dhe ka vendosur palët në dy pozicione të kundërta me akuza...

Lajmet e fundit