Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilnaci

OSHEE bën bilancin, shënon një nivel rekord dhe historik

Operatori i Shpërndarjes se Energjisë Elektrike (OSHEE) ka mbyllur 9-mujorin me bilanc pozitiv, sa i takon arkëtimeve dhe humbjeve. Këto të fundit, kanë...

Lajmet e fundit