Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Billboard

“Old Town Road” fenomen por jo më e dëgjuara në Spotify këtë verë, ja këngët që kryesojnë

“Old Town Road”, bashkëpunimi tepër i suksesshëm i reperit Lil Nas X me këngëtarin e famshëm të muzikës country Billy Ray Cyrus, megjithëse theu...

Pas Ritës, një tjetër këngëtare shqiptare bën namin në botë

Duket se ky vit i ri ka filluar i mbarë për këngëtaret shqiptare të cilat po bëjnë namin në botë. ...

Aksident tek “Rruga e Elbasanit”, makina përplaset me “billboard”-in (FOTO)

Një aksident me pasojë përplasjen rëndë të një mjeti ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek “Rruga e Elbasanit”, pranë "7 Xhuxhave". ...

Këngëtarja pengohet gjatë intervistës “live” (Video)

Këngëtarja Ariana Grande është bërë pjesë e një incidenti të sikletshëm në Billboard Music Awards 2016. Gjatë momentit që po ngjiste shkallët për të...

Era Istrefi në vëmendjen e “Billboard”, në prill fluturon drejt Los Angeles

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi ka qenë në vëmendjen e gjigandit “Billboard”, që i ka kushtuar një artikull të plotë asaj dhe bashkëpunimit me...

“Billboard” shkruan për një tjetër shqiptare, bashkëpunim me Skrillex

Prestigjozja “Billboard” i ka kushtuar një artikull këngës më të fundit të Skrillex, e sjellë në bashkëpunim me këngëtaren me origjinë shqiptare Njomza. Kënga...

Javë e suksesshme për dy këngëtaret shqiptare në SHBA

Kjo javë ka nisur më së miri për dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa. Rexha dhe Lipa kanë njohur suksese...

Lajmet e fundit