Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bill gates shqip

Bill Gates thotë se ka një problem që as miliardat e tij nuk mund ta zgjidhin

Bashkëthemeluesi i Microsoft, filantropisti dhe njeriu më i pasur në botë, Bill Gates, ka thënë se pavarësisht pasurisë së tij të madhe, ka një...

Lajmet e fundit