Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

bILL gATE

Divorci më “i shtrenjtë” në botë, pas ndarjes lind “halli” i pasurisë, si do e ndajnë pasurinë Bill dhe Melinda Gate

Të gjithë pasi morën vesh lajmin se Bill dhe Melinda Gate do të divorcohen menjëherë pyetën veten se ‘Si do e ndajë çifti pasurinë’.  Divorci...

Lajmet e fundit