Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

bilisht

Kishin kthyer banesën në kazino, arrestohen 2 të rinjtë në Bilisht, procedohen 18 të tjerë (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Devollit dhe 18 të tjerë janë proceduar penalisht pasi ushtronin aktivitetin e paligjshëm të lojërave...

U pezullua pas akuzave për dhunimin e nxënësve, flet mësuesi nga Bilishti: Jam i bindur se janë të stisura nga kolegët

Mësuesi i gjuhës angleze në shkollën 9-vjeçare “Dritëro Agolli” në Bilisht, i cili u pezullua nga puna pas akuzave se ka dhunuar nxënësit, ka...

Mësuesi i anglishtes në Bilisht dhunon nxënësit, i mituri: Më goditi me shishen e ujit në mes të mësimit

Pezullohet nga puna mësuesi i anglishtes në shkollën 9-vjeçare “Dritëro Agolli” në Bilisht, Alban Fetolli. Komisioni i disiplinës dhe etikës së shkollës ka nisur...

“Gangsterja” e Bilishtit dhe Marsel Buçi përfundojnë në polici, pezullohet nga puna shefi i krimeve

Janë shoqëruar në polici Deizi Arapi e njohur si “gangsterja” e Bilishtit dhe Marsel Buçi. Arapit iu dogj makina para banesës para disa javësh dhe...

Nuk ka qenë “gangësterja” Deizi , policia zbardh ngjarjen, ja kush i vendosi flakën makinës së Marsel Buçit në Bilisht

Një ditë më parë një automjet në qytetin e Bilishtit në pronësi të shtetasit Marsel Buçi u dogj gjatë natës. Në lidhje me këtë...

Djegia e makinës në Bilisht, shoqërohen në polici 15 persona, mes tyre “gangsterja” Deizi Arapi

Një makinë është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Bilisht. Makina ishte në pronësi të Marsel Buçit. Bëhet me dije se...

E parkuar pranë shtëpisë, digjet një makinë në Bilisht

Një makinë është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Bilisht. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30...

U arrestua një muaj më parë, “gangsteres” së Bilishtit i djegin makinën për herë të dytë

Një makinë është djegur gjatë orëve të natës në Bilisht. Bëhet me dije se makina që është djegur është në pronësi të Deizi Arapit. Sipas...

E dehur çoi qytetin në këmbë bashkë me motrën dhe përfundoi në Polici, gjykata lë të lirë “gangsteren” e Bilishtit

Gjykata e Korçës ka lënë të lirë Dezi Arapin, e cila së bashku me motrën ishte kthyer në një problem për qytetarët e Bilishtit. Bëhet...

Zbardhet dosja e Dezit nga Bilishti, vajza “gangstere” goditi me kokë dhe shkelm në gjoks policin e zonës

Deizi Arapi, vajza nga Bilishti që kundërshtoi punonjësit e policisë së komisariatit Devoll, nuk është liruar nga ndjekje penale siç deklaroi në rrjetet sociale,...


Lajmet e fundit