Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilete e ashper

Bëj një tatuazh dhe mund të futesh në stadium pa biletë përjetësisht…

Futbolli i sotëm mund ta themi me plot gojën që është në shumicën tij marketing dhe reklama. Por nga Gjermania këtë herë...

Lajmet e fundit