Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biletat sport derbi

Derbi Tirana-Partizani, bardheblutë denoncojnë abuzimin me biletat e ndeshjes

KF Tirana ka denoncuar Klubin e Partizanit se po manipulon me biletat e derbit kryeqytetas duke abuzuar me ndarjen e sektorëve dhe vendosjen...

Lajmet e fundit